O MNIE

Poznajmy się

Mam na imię Paulina i stworzyłam to miejsce z myślą o kobietach które:

-chcą czerpać radość z jazdy autem oraz z życia w ogóle,
-lubią czuć się wyjątkowo na co dzień,
-nie boją się wyróżniać z tłumu,
-potrafią podkreślić swoją indywidualność,
-nie przejmują się stereotypem „baby za kółkiem”,
-pragną otaczać się pięknymi przedmiotami i cenią sobie wysoką jakość,
-szukają wiedzy o motoryzacji, ale w kobiecym wydaniu.
 
Jeśli jesteś jedną z nich zapraszam Cię na przejażdżkę moją CARETĄ
 
 

Na moim blogu znajdziesz ciekawostki na temat motoryzacji (ale widzianej kobiecym okiem), porady dotyczące dbania o swoje auto, zachowania na drodze i dobrego stylu (nie tylko jazdy). Czasem będziemy też trochę dogryzać mężczyznom – no ale tego w babskim gronie nigdy nie może zabraknąć… Poza tym mam nadzieję, że już niedługo, będę mogła przedstawić Ci akcesoria do samochodu, których pragną kobiety! 

Jak to się zaczęło?

Kilka lat temu zrobiłam prawo jazdy. Wsiadłam do mojego pierwszego auta i pomyśałam, że w końcu nadeszła ta cudowna chwila, żeby je po swojemu „urządzić”. Na pewno wiesz jak to jest, kiedy kupujesz lub wynajmujesz nowe mieszkanie. Pierwsze co robisz to wybierasz nowe poduszki, pościel, świeczki i inne dodatki.   Po prostu  chcesz poprzez to miejsce wyrazić swoją indywidualbość i robisz wszystko żeby poczuć się „u siebie”. To samo chciałam zrobić z moim samochodem i… okazało się niemożliwe! Niestety nigdzie nie mogłam znaleźć fajnych kobiecych akcesoriów samochodowych, nie będących „różową chińszczyzną”. Pomyślałam, że kobiet które podobnie myślą i czują jest więcej, więc postanowiłam wyjść na przeciw ich potrzebom. 

Fakty o mnie

6 Lat Doświadczenia w Biznesie

1001 Pomysłów na Kobiece Akcesoria do Auta

Niezliczona ilość przeczytanych książek

Prywatnie

Mieszkam w Łodzi. Lubię rozmowy przy kawie i kinder bueno. Na codzień razem z córeczką dokarmiam kaczki w parku (a czasem nawet męża – ale to już raczej w domu)…
Od 2010 roku prowadziłam własną firmę zajmującą się funduszami unijnymi . Zarządzana przeze mnie spółka zdobyła w 2013 roku wyróżnienie Dziennika Gazeta Prawna „Skrzdła biznesu”. W „międzyczasie” robię doktorat z ekonomii i ćwiczę jogę.
Niedawno poczułam, że już czas na nowe wyzwania. W ten właśnie sposób powstała CARETA, marka pod którą obecnie tworzę linię akcesoriów samochodowych przeznaczonych specjalnie dla kobiet.